BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Córka ogrodnika / La Hija del jardinero (2003)

Opis Czytaj więcej na filmweb.pl


Luisa Fernanda jest córką ogrodnika - ale czy na pewno?. Dziewczyna nie wie, że jej matka Amelia była kiedyś zakochana w Luisie Alejandrze, który jednak wolał ożenić się z bogatą wdową niż z matką swego dziecka. Ojciec Amelii Fernando wyrzucił ją zaś z domu. Luisa Fernanda zakochuje się z wzajemnością w Carlosie Eduardzie, pasierbie Luisa Alejandra. Tymczasem dziadek dziewczyny umierając postanawia odnaleźć wyrzuconą córkę i nieznaną wnuczkę i uczynić tę ostatnią swą spadkobierczynią. To nie może się podobać siostrze Amelii Consuelo, kiedyś też zakochanej w Luisie Alejandrze. Związek Luisy Fernandy z Carlosem Eduardem nie podoba się z kolei jego dawnej narzeczonej, modelce Jennifer de la Vega.
Wydaje się jednak, że wszystko skończy się dobrze. Kiedy Amelia ma już wrócić na łono rodziny, ginie w wypadku samochodowym. Luisa Fernanda musi przerwać studia i iść do pracy – zostaje zatrudniona jako pielęgniarka bardzo chorego już Fernanda nie wiedząc, iż to jej dziadek. Intrygi Consuelo sprawiają, że trafia do więzienia. Tymczasem Luis Alejandro próbuje odnaleźć swą córkę i przejąć czekający ją majątek.
Czy Luisa Fernanda odzyska należne jej dziedzictwo?. Czy jej związek z Carlosem Eduardem przetrwa intrygi i burze? I jaką rolę w tym wszystkim odegra ogrodnik?

melodramat

 

Lista odcinków:


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut