BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Python. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy programowania i tworzenia aplikacji

Opis


Oto pierwsze chwile Twojej nowej drogi zawodowej. Python. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy programowania i tworzenia aplikacji wprowadzi Cię w świat rozwijanego od dwudziestu lat, dojrzałego języka, pozwalającego tworzyć zaawansowane aplikacje dla różnych systemów operacyjnych. Nie musisz mieć doświadczenia w programowaniu. Python jest łatwy w użyciu, charakteryzuje się przejrzystą składnią i prostym sposobem przenoszenia. Do tego jest darmowy i nieustannie ulepszany.
Python to popularny język programowania obiektowego, używany zarówno w programach działających samodzielnie, jak i w skryptach obejmujących różne dziedziny zastosowań. Jest intensywnie wykorzystywany przez Google i YouTube.
Co istotne w Twojej przyszłej pracy, Python posiada system automatycznego zarządzania pamięcią, który zdejmuje z programisty obowiązek panowania nad tym skomplikowanym obszarem. Zatem bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w programowaniu, czy profesjonalistą, włącz pierwszą lekcję szkolenia Python. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy programowania i tworzenia aplikacji i przekonaj się, że nauka może być przyjemnością.

 

Lista odcinków:


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut