BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Simpsonowie / The Simpsons (1989)

Opis Czytaj więcej na filmweb.pl


Simpsonowie to pozornie przeciętna, współczesna rodzina mieszkająca na przedmieściach amerykańskiego miasteczka Springfield. W jej skład wchodzą:
- niezdarny Homer - pracuje w elektrowni atomowej jako kontroler bezpieczeństwa w sektorze 7G, gdzie przez większość czasu śpi. Poza pracą odwiedza Bar Moe's a w domu najczęściej śpi, je lub ogląda telewizję.
- Marge - kochająca i troskliwa matka, starająca się utrzymać spokój w rodzinie, jest gospodynią domową, każdego dnia sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi.
- nieznośny 10-latek Bart - najstarszy ze swojego rodzeństwa. Uczęszcza do czwartej klasy Springfield'skiej podstawówki. Bart ma talent do ładowania się w kłopoty. Delikatnie mówiąc nie należy do szkolnych prymusów, a wprost przeciwnie ma duże problemy w nauce, chociaż jest on bez wątpienia bardzo inteligentny. Uwielbia dokuczać szkolnym kujonom i robić wszystko to, co choć trochę jest śmieszne...
- bystra, filozofująca 8-latka Lisa Simpson - najmądrzejsza w rodzince. Jest uczennicą drugiej klasy podstawowej i to z bardzo dobrymi wynikami.
- Maggie - najmłodsza i najnormalniejsza z rodzinki nie robi prawie nic poza ssaniem smoczka.
Simpsonowie to z jednej strony parodia rodziny, której członkowie przeżywają mnóstwo zwariowanych przygód, z drugiej jednak obraz, z którym bardzo łatwo jest się utożsamić.

animacja komedia

 

Lista odcinków:


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut