BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Zakazana Miłość / Aşk-ı Memnu (1995)

Opis Czytaj więcej na filmweb.pl


Prawie 60-letni Adnan - wdowiec (postać pozytywna) spotyka wdowę - Firdeves (p.negatywna), która ma kłopoty finansowe i chce wyjść za niego za mąż, jednak ten woli się ożenić z jej 25-letnią córką - Bihter (p.negatywna), córka na przekór matce zgadza się na ślub z Adnanem, chcąc żyć dalej w luxusie u jego boku. Nie lubi dzieci męża.
Adnan ma dwójkę dzieci. 12-letniego syna i 16-letnią córkę - Nihal (p.pozytywne),to skromna dziewczyna i przez wszystkich bardzo lubiana. Jest zaręczona !UWAGA! z swoim bliskim 30-letnim kuzynem - Behlülu (p.negatywna, siostrzeniec jej ojca)! Behlül jest bardzo fałszywy i do tego kobieciarz, zaliczający każdą swą zdobycz. Wdaje się w romans z Bihter - młodą żoną swojego opiekuna. W ostateczności zakochują się w sobie. Zapomniałem dodać, ze Adnan zaopiekował się swoim siostrzeńcem, gdyż jego rodzice zginęli jakoś w wypadku. W Nihal kocha się jej lokaj, a w lokaju młoda pokojówka.
W domu jest liczna służba, która w wolnym czasie zajmuje się plotkami i obgadywaniem. Również w tym samym domu mieszka bliska przyjaciółka Adnana - Deniz'Matmazel' (p.pozytywna), kobieta inteligentna, wszechstronnie uzdolniona. Jest nianią-opiekunką-nauczycielką dzieci Adnana, które kocha jak własne, a zarazem jest bardzo dobrą, prawą kobietą na dobre i na złe - w tym przypadku jest pokazana prawdziwa przyjaźń między mężczyzną, a kobietą.

melodramat

 

Lista odcinków:


sezon 1

s01e01

s01e02

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut